Chengdu Guibao Science & Technology Co., Ltd.,
Bizimle iletişim kur

İlgili kişi : nora

Telefon numarası : 86-13088028686

Naber : +8613088028686

Free call
Chengdu Guibao Science & Technology Co., Ltd.,

Chengdu Guibao Bilim ve Teknoloji Co, Ltd,

Chengdu Guibao Science & Technology Co., Ltd.,
<-Video Images->
Şirket ayrıntıları:
Ana Pazar: Doğu Asya, Güneydoğu Asya, Orta Doğu, Dünya çapında
İş türü: Üretici
Markalar: Guibao No. Çalışanları: 500~600
Yıllık satış: 120million-150million Yıl kurulan:
İhracat p.c: 80% - 90%
Fabrika turu > Kalite kontrol >
Giriş

Chengdu GB Bilim ve Teknoloji Co, ltd 1998 yılında kurulmuş, Ar-Ge konusunda uzmanlaşmış ve RTV silikon mastik imalatı, HTV silikon conta, silan birleştirme ajanı ve mastik üretim özel ekipman. GB, 2009 yılında Çin GEM Borsasında listelenmiştir.

8 şubemiz ve 4 şubemiz var.

GB silikon ürünleri aşağıdaki uygulamalar için tasarlanmıştır:

Dow Corning (ABD), Henkel, Wacker (Almanya), Sika (İsviçre), Rhodia (Fransa) dahil olmak üzere birçok çokuluslu şirket tarafından tanınan ve benimsenen çeşitli sızdırmazlık ürünleri ve yapıştırıcıların üretimi için özel ekipman ve EPC hizmetleri verilmektedir. ve benzeri .

GB, ISO9001, ISO14001, OHSAS18001, IATF16949 sistemlerini yakından takip eder ve UL, TÜV ve diğer önemli uluslararası sertifikaların sertifikasını geçti.

GB, teknoloji tabanlı bir yüksek teknoloji kuruluşudur.

GB Teknik Merkezi, teknik yenilik kapasitesi, mükemmel Ar-Ge mekanizması ve geliştirme potansiyeli ile bu sektöre katkısı nedeniyle Çin hükümeti tarafından Ulusal İşletme Teknik Merkezi olarak akredite edilmiştir. GB, Çin silikon dolgu macunu bunu başaran tek şirkettir. GB test laboratuarı, yaklaşık 108 ülkede karşılıklı tanınan test laboratuvarlarına sahip olan Çin Ulusal Uygunluk Değerlendirmesi Akreditasyon Hizmetleri (CNAS) tarafından akredite edilmiştir.

GB, 90'dan fazla uluslararası, ulusal ve endüstri standardının oluşturulmasına katılan ve katılan Çin Ulusal Standardizasyon Komitesi'nde 3 sandalyeye sahip, 121 buluş patenti ve faydalı model patenti aldı.

Şimdilik GB, Çin pazarında mükemmel bir ağ kurdu ve Çin Devlet Sanayi ve Ticaret İdaresi tarafından akredite edilmiş prestijli bir marka oluşturdu ve Malezya, Kore, Türkiye, İran, Suudi Arabistan, Hindistan, Singapur, Endonezya, GB vizyonu “prestijli bir küresel silikon markası olmak” tır.

Geçmiş

Hizmet

Tek Noktadan Çözüm

Guibao Silikon Macunu tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.Yönetim felsefemiz müşterilerden sorumlu olmaktır ve Guibao'nun Tek Noktadan Hizmeti, projeleriniz için size kesinlikle etkili ve güvenilir teknik destek ve ürün uygulama garantisi sağlayacaktır.

 

Teknik propersal

 

1. Şema Karşılaştırması

Çin Chengdu Guibao Science & Technology Co., Ltd., şirket Profili 0

 

 

2. İncelemeyi Yazdır

Çin Chengdu Guibao Science & Technology Co., Ltd., şirket Profili 1

 

3. Miktar Hesaplama

Çin Chengdu Guibao Science & Technology Co., Ltd., şirket Profili 2

 

4. Yapışma Testi

Çin Chengdu Guibao Science & Technology Co., Ltd., şirket Profili 3

 

5. Uyumluluk Testi

Çin Chengdu Guibao Science & Technology Co., Ltd., şirket Profili 4

 

6. Boyanmama Testi

Çin Chengdu Guibao Science & Technology Co., Ltd., şirket Profili 5

 1. Şemalar Karşılaştırması: Giydirme cephe projelerinin tip ve tasarım gereksinimlerine göre en uygun ürünleri önerin.
 2. Baskı İncelemesi: Müşterilerin silikon strüktürel silikonlu cephe dolgu macununun boyutunu ve türünü, hava şartlarına dayanıklı dolgu macununun boyutunu ve derz tasarımını onaylamasına yardımcı olun.
 3. Miktar Hesaplaması: Müşteriler tarafından sağlanan ilgili bilgilere göre silikon dolgu macunu (silikon strüktürel silikonlu cephe macunu, hava koşullarına dayanıklı dolgu macunu ve yalıtım camı dolgu macunu) miktarını tahmin edin.
 4. Yapışma Testi: Yapışma testi ile uygun temizleme solventini belirleyin, astarın gerekli olup olmadığını kontrol edin ve son olarak silikon dolgunun alt tabakalarla yapışma kabiliyetini belirleyin.
 5. Uyumluluk Testi: Aksesuar malzemesinin dolgunun renginin solup bozulmayacağını ve alt tabakalara yapışmayı etkileyip etkilemeyeceğini belirleyin.Alt tabakalarla iyi uyumluluğa sahip uygun aksesuar malzemesini seçmek için.
 6. Leke Bırakmama Testi: Taş malzemeyi kirletmeyecek mastik seçin, mastik ile taş uygulamaları arasında iyi bir uygunluk olduğundan emin olun.

Şantiye Rehberliği

1. Teknik iletişim: İlgili ürünlerin uygulanması, yaygın sorunların analizi ve uygulamada bu tür sorunların nasıl önleneceği, ürünlerin kullanımına ilişkin yöntem ve öneriler, standart uygulama prosedür eğitimi vb. Dahil olmak üzere müşterilerle yerinde iletişim

2. Yüzeyden arındırma: İlgili inşaat süreci denetimlerini, yapışma testini ve şantiyede cilayı giderme işlemini yapın.Dolgunun tasarım gereksinimlerini karşılamak için doğru kullanılıp kullanılmadığını, uygun olmayan uygulama prosedürü olup olmadığını vb. Kontrol edin.

3. Projenin miktarını düzenli olarak doğrulayın ve Guibao dolgu macununun sahte ve kalitesiz ürünlerle değiştirilmediğinden emin olmak için teslimat sürecini koordine edin.

 

Satış sonrası servis

1. Müşteriye yasal bir kalite garantisi sağlayın.

2. Garanti süresi içinde müşterilere düzenli bir iade ziyareti gerçekleştirin.

3. Uygulanmakta olan ürünlerin kalitesini takip edin.

4. Test raporları yayınlayın.

 

Ekibimiz
Toplam Personel 700 700'den fazla

Ar-Ge personeli: toplam personelin% ​​28'i

 • Jerry

  Jerry
 • Gül

  Gül
Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin